סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות
סיליקון קלאב
דלג על סיליקון קלאב

סיליקון קלאב

הסיליקון קלאב הוא מועדון מנכ"לי חברות ההייטק בישראל. המועדון הוקם במטרה לאפשר למנהלי חברות בתעשייה עתירת הידע בישראל להיפגש במסגרת קבועה בה יוכלו להחליף דעות, להתעדכן בנעשה בתעשייה ואף ללמוד איש מניסיונו של רעיהו. הצורך במקום מפגש בא מהתעשייה והוא חשוב במיוחד בתקופה זו המציבה אתגרים טכנולוגים וכלכליים לחברות בוגרות כמו גם לחברות הזנק צעירות. חברות אלה נאלצות למצוא פתרונות יצירתיים ומודלים פיננסים חדשים בכדי להתמודד עם הגידול הניכר בעלויות התפעול והפיתוח. 
הסיליקון קלאב הינו המועדון היחיד המאפשר למנכ"לים ובכירים מתעשיית ההייטק להיפגש על בסיס רבעוני קבוע. בכל מפגש משתתפים כ- 150 מנהלים בכירים בה הם יכולים להתעדכן בחידושים ובמגמות המרכזיות בתעשייה כמו גם להיפגש עם בכירים מהצמרת הפוליטית והכלכלית של מדינת ישראל.
כאמור, המועדון מקיים ארבעה מפגשים בשנה. כל מפגש מוקדש לנושא מסוים ומחולק לשני חלקים:
מפגש חברים ונטוורקינג - הזדמנות מצוינת לפגוש מכרים ולהכיר בכירים אחרים מתעשיית ההייטק. כולל ארוחת ערב קלה.
הרצאות בנושא המפגש - הרצאות קצרות ו/או דיון בנושא המפגש ע"י בכירי התעשייה ואורחים הקשורים לנושא הנידון. כמו כן, לפי מנהג המועדון, בתחילת כל מפגש מוצגת חברת הזנק חדשה בתעשייה.
הסיליקון קלאב מיועד למנכ"לים, יושבי ראש וסמנכ"לים בחברות מהתעשייה עתירת הידע כמו גם לשותפים בקרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים. מפגשי המועדון תוכננו במיוחד כדי להתאים ללוח הזמנים העמוס של בכירים אלו. לכן הם מתקיימים בסיום יום העבודה ומוגבלים לשלוש שעות בלבד.
ההשתתפות במפגשי המועדון מיועדת בעיקר לחברים אשר שילמו דמי חבר שנתיים. ניתן להירשם למפגש אחד כדי להתרשם ממפגשי המועדון (לאלו שטרם ביקרו בו בעבר).


 להרשמה למועדון לחץ כאן.

IN THE NEWS

סיליקון קלאב

מפגש פורום מנכ”לי ההייטק המכונה הסיליקון קלאב שנערך לאחרונה הוקדש לחברות בתחום טכנולוגי חדשני הנקרא Deep Tech. מדובר בחברות העוסקות בפיתוח פתרון המבוסס על אתגרים מדעיים או הנדסיים מהותיים. כדי לפתח פתרון שכזה נדרשים מאמצי מו”פ ממושכים והשקעות הון גדולות. הסיכון העיקרי בפיתוח זה הוא התגברות על האתגרים הטכנולוגים שכן הסיכוי להצלחה בשוק גבוה למדי ברגע שהמוצר מושלם בשל הערך הברור של הפתרון הטכנולוגי. כמו כן ההשקעה המהותית במו”פ של חברות Deep Tech מייצרת מוצרים שקשה לחקותם והם בעלי קניין רוחני רב ערך.קרא עוד
חמש המדינות המובילות ברובוטיקה: דרום קוריאה, יפן גרמניה ארה”ב וסין פונות לכיווני השקעה שונים בכל הנוגע למימון מחקר ופיתוח בתחום הרובוטיקה. כך עולה מדו”ח שפרסמה הפדרציה העולמית לרובוטים – IFR, ארגון הפועל בפרנקפורט, גרמניה.קרא עוד
לכל הכתבות
תמונות ממפגש דצמבר 2021
דלג על תמונות ממפגש דצמבר 2021

תמונות ממפגש דצמבר 2021

גדעון בן צבי
גדעון בן צבי
עומרי שטיין
עומרי שטיין
שי כהן
שי כהן
פאנל: "מה שיותר עמוק יותר מעניין..."
פאנל: "מה שיותר עמוק יותר ...
דב מורן
דב מורן
אבי בקל
אבי בקל
ליאור אביטן
ליאור אביטן
קופטאן חלבי
קופטאן חלבי

מוזיאון ארץ ישראל
חיים לבנון 2, רמת אביב, תל-אביב

רכבת ישראל
תחנת האוניברסיטה
אוטובוסים
דן - 7, 13, 24, 25, 45, 127
אגד - 126, 171, 270, 271
אפיקים - 121
קווים - 94
נתיב אקספרס - 604
רכב
עבור לתוכן העמוד